pehme mööbli keemiline puhastus

Diivanipuhastus on spetsialistitöö

Mida kõike imab diivan, seda teab iga väikelapse ema. Ja sedagi, et koduste vahenditega on diivani puhastamine pea võimatu. Lisaks ka ebatervislik, sest kodukeemiat ei saa diivanikangast kätte. Õigete vahendite, masinate ja töökogemusega on jubedate plekkide ja mustuse eemaldamine aga väga lihtne.

Diivanipuhastus vaid paari tunniga

Meie spetsialist tuleb kogu varustusega ise diivani juurde. Sinu kohustuseks jääb vaid planeerida puhastuseks aeg ja olla siis kodus.

Meie vahendid ja seadmed on äärmiselt tõhusad, eemaldades kogu mustuse ja pesuvahendid. Protseduur ei riku ka kangaid ega mööbli vormi. Toob hoopis needsamad puhtad värvid taas välja, mis diivanit ostes sulle enim meeldisid.

Oma eripuhastusseadmetega oleme 10. aasta jooksul külastanud juba üle mitmesaja kodu, austame igaühte neist ja töötame korrektselt.

Tolmulestade eemaldamine võib viia allergia

Ka hästi hoolitsetud kodu diivanis pesitsevad miljonid tolmulestad kui see erihooldust ei saa. Samal ajal toetab pisike laps sellele oma põse. Nii saab alguse tavapärane tolmuallergia, mille väljaselgitamine võtab pikki kuid ja ei lõppe enne, kui allergia põhjustajad koos puhastusveega lahkuvad.

Väikeste lastega peres on normaalne teha pehme mööbli, madratsite ja vaipade erihooldust 1 kord aastas.

Eripuhastus võib päästa ka lootusetu pehmemööbli

Meie puhastusmeistrid on niisuguste üllatuste pakkumisega juba harjunud. Muidugi kodudes, kus regulaarselt külas käime, on diivan alati ilus, mitte üle riputatud erinevate pleedide ja riidetükkidega.

Ka väärikas büroo hoolitseb mööbli eest

Luitund mööbel röövib asutuse väärikuse. Kontoris puhastame toolid, diivanid ja vaipkatted kasvõi hilisõhtul, sest siin on tarvis arvestada lahtiolekuaegadega. Kui olete aasta lõpus suletud, siis planeerige töö just sellesse aega.

Kingime pool raha tagasi, kui tellid diivani või vaiba keemilise puhastuse detsembris.

Aasta lõpus on diivanipuhastus eriti populaarne, sest kohe-kohe on kõigil külalisi oodata. Sel puhul kingime kõigile eraklientidele pool rahast tagasi.

Ärikliente üllatame 30% soodsama teenusega. Aja saad broneerida siit.

Sul tekkis mõni küsimus?

Meie, Aadli puhastuses vastame kõigile.